3-4 Moderne talen

doorstroomfinaliteit

Lees de volledige infobrochure

Klik hier om de volledige brochure te lezen!
Klik op de afbeelding hierboven om de infobrochure te lezen.

Waarom deze richting kiezen?

Ben je gefascineerd door moderne talen, communicatie en media? Ben je bereid om veel te studeren? Heb je zin om de structuur van taal te doorgronden? Dan ben je de ideale kandidaat voor de richting Moderne talen!

Uniek aan deze richting

Je combineert een brede algemene vorming met een uitgebreid pakket talen. Je oefent je communicatievaardigheden in het Engels, Frans en Nederlands. Daarenboven krijg je Duits als een extra vreemde taal. Je krijgt ook inzicht in hoe communicatie verloopt en hoe de (massa)media werken.

En wat hierna?

  • Economie-moderne talen *
  • Moderne talen

* Volgde je in het vierde jaar geen economie, dan is deze overgang enkel mogelijk als je eind augustus de instaplessen economie volgt.

Schrijf je nu in

Je bent nog niet ingeschreven? Geen paniek! Ontdek hier alles wat je moet weten om in te schrijven.

Ja, ik wil inschrijven