Sport- en contactdag

Dinsdag 13 september was een dag vol variatie. Als vijfdes konden we kiezen tussen De Kaai en Transfo.

Dinsdag 13 september was een dag vol variatie. Als vijfdes konden we kiezen tussen De Kaai en Transfo. Twee verschillende opties, maar de ene daarom niet slechter of beter dan de andere. Ik was zelf niet aanwezig in De Kaai, maar de lovende woorden erover maken mij nieuwsgierig naar hoe het daar is verlopen.

In Transfo was het heel avontuurlijk. We gingen van de lucht tot de grond en zelfs in het water! We werden in twee groepen opgesplitst, die afwisselend de activiteiten volbrachten. Wij begonnen met een hoogteparcours en een deathride. Daarna hebben we lasershooting gedaan en gegeten. Later speelden we een spel met een katapult en een gigantische bal. Probeer daar maar eens op te kruipen! We sloten af met een parcours boven het water en iedereen apart op een sup op het kanaal.

We hebben erg van deze dag genoten en willen daarom ook alle leerkrachten en begeleiders bedanken om ons te helpen waar nodig.

Maren Van Belle (klas 52)

2022 09 13 Sport en contactdag